به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

نخستین کنفرانس ملی نوآوری در منسوجات و پوشاک کار

نخستین کنفرانس ملی نوآوری در منسوجات و پوشاک کار
همایش ملی نوآوری در منسوجات و پوشاک کار و در زمینه کاربردی کردن پوشاک برگزار شد. نخستین همایش ملی نوآوری در منسوجات و پوشاک کار با هدف بحث و تبادل نظر درباره تکنولوژی‌های نوین نساجی و ایجاد ارتباط با طراحان لباس در زمینه کاربردی کردن پوشاک دوشنبه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.

برپایی نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاهی از منسوجات و پوشاک کار در بخش جنبی این رویداد برگزار می‌شود.

از مهم‌ترین محورهای این همایش می‌توان به جایگاه تکنولوژی و فناوری‌های هوشمند در منسوجات، نقش ارگونومی در محیط کار، شناخت ویژگی‌های رنگ و انتخاب آن در پوشاک کاربردی، آسیب‌شناسی پوشاک مشاغل (موردی)، اهمیت انتخاب منسوجات مناسب در طراحی لباس مشاغل، سنجش رضایتمندی کارکنان شاغل نسبت به پوشش کار (موردی)، تجاری‌سازی پوشاک کاربردی، راهکارهای ایجاد ارتباط نزدیک میان طراحی لباس و صنعت، تأثیر علوم و تکنولوژی در طراحی لباس و راهکارهای ایجاد کسب و کارهای خانگی و کوچک اشاره کرد.

محمدحسین ایمانی خوشخو، ریاست کنفرانس را بر عهده داشت و عزیزالله جعفری، فروغ اسرافیلیان، پروانه قاسمیان دستجردی، حمید قبادی و عباس نامجو اعضای شورای سیاست‌گذاری این همایش بودند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

دبیرخانه کنفرانس به نشانی تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، نرسیده به پل اتوبان همت، خیابان شهید قموشی، خیابان بهار، دانشگاه علم و فرهنگ بوده و فعالان حوزه نساجی و مد و لباس می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر برنامه‌ها در راستای برپایی این دست همایش‌ها در این مجموعه با شماره ۰۹۳۰۴۳۲۳۳۶۵ تماس حاصل نمایند.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد