برگزاری نخستین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان پوشاک
نخستین نشست هم اندیشی طراحان تولیدکنندگان حوزه مد و لباس با حضور سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزارشد.
صدور مجوز برگزاری نمایشگاه پارچه و مواد اولیه مد و لباس
در مجوزی از سوی حجت الاسلام والمسلمین مهدی سیف جمالی مجوز برگزاری نمایشگاه پارچه و مواد اولیه مد و لباس صادر شد.
نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک برگزار می شود
نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک توسط موسسه فرهنگی هنری شهر فرهنگ بستاک دوم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه نشان سازی تولید کنندگان پوشاک ایرانی اسلامی
موسسه فرهنگی سپهر معرفت ایرانیان با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایشگاه نشان سازی تولیدکنندگان پوشاک ایرانی اسلامی را برگزار می کند.
اسامی کارشناسان کارگروه مد و لباس کشور اعلام شد
در راستای شفاف سازی اطلاعات و بنابر تاکید سرپرست محترم دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور انتصاب ها در این مجموعه به شرح زیر اعلام شد.
به همت اتحادیه پوشاک اصفهان و در مجموعه سیتی سنتر همایش بزرگ مد و لباس در اصفهان برگزار می شود
اتحادیه پوشاک اصفهان در راستای تحقق عملی شعار رونق تولید و در راستای بهره وری بیشتر از ظرفیت تولید لباس ایرانی قصد دارد تا همایشی را با این موضوع در مجموعه «سیتی سنتر» اصفهان برگزار کند.
در پی برگزاری نمایشگاه مد و لباس اسلامی ایرانی پارسی پوش فرمانده سپاه کربلا مازندران و استاندار مازندران از دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور تقدیر و تشکر کردند
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس، سرتیپ دوم پاسدار آقای محمد حسین بابایی ـ فرمانده سپاه کربلاء مازندران و آقای مجید حسین زادگان ـ استاندار مازندران، طی نامه ای به دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس تقدیر و تشکر کرد.
برند عفاف و حجاب حلما در خدمت تولید ملی و رونق اقتصادی در هفته عفاف و حجاب افتتاح شد
در سال رونق اقتصادی، و هم‌زمان با ولادت شمس الشموس امام علی بن موسی الرضا - علیه السلام - با حضور دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس شعبه دوم برند عفاف و حجاب حلما در غرب تهران افتتاح شد
۱ صفحه ۲ از ۲۵ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰