ستاره جاوید:  جشنواره مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است
برگزیده بخش رسانه های برتر ( روزنامه ) هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، با بیان اینکه جشنواره مد و لباس هر سال بالنده تر از دوره های گذشته برگزار می شود، گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر نسبت به سالهای گذشته بالنده تر شده است و نسبت به جشنواره های جهانی مد و لباس سعی می کند هر سال چیزی برای گفتن داشته باشد.
آذر اسماعیلی: لزوم به کارگیری پایان نامه های برگزیده دانشجویی درجهت رفع مشکلات مد و لباس
برگزیده پایان نامه کارشناسی ارشد هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر گفت: پایان نامه های برگزیده باید در جهت رفع مشکلات حوزه صنعت پوشاک کشور به صورت کاربردی استفاده شود.
پیشنهاد آفتاب قنبری: مکران به مدت چهارسال دیگر موضوع اصلی جشنواره مد و لباس باشد
برگزیده بخش عفاف و حجاب هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت:منطقه مکران آنقدر جاذبه های گردشگری بکر و ناشناخته دارد که جا دارد مسئولان جشنواره به مدت چهارسال دیگر مکران را موضوع اصلی جشنواره انتخاب کنند.
در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره مد و لباس فجر چه گذشت
هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با تقدیر از برگزیده های بخش های مختلف و تجلیل از پیشکسوتان و فعالان حوزه مد و لباس عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت به پایان رسید.
بیانیه هیئت‌داوران هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر
بیانیه هیئت‌داوران هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر در آیین اختتامیه که عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت توسط غزال بهمنی طراح لباس و عضو هیئت‌داوران قرائت شد.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور : یکی از سیاست‌های ما در سال 98 حرکت به سمت حرفه‌ای شدن است
حمید قبادی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر که عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت برگزار شد با بیان اینکه یکی از سیاست‌های ما در سال 98 حرکت به سمت حرفه‌ای شدن است، گفت: باید به سمتی برویم که توانمندی فعالان مد و لباس ایرانی در سراسر جهان بدرخشد. حوزه مد و لباس کشور به سمت استقلال فرهنگی و اقتصادی گام برمی‌دارد و تلاش می‌کند به قطع وابستگی‌ها در معنای استقلال کمک کند.
حسینی در آیین اختتامیه مد و لباس فجر: از این پس گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برخواهیم داشت
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با بیان اینکه ازاین‌پس گام‌هایی در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام برمیداریم، گفت: تلاش دست اندرکاران کارگروه ساماندهی مد و لباس این رویداد را به چنان مایه‌ای رسانده است که ازاین‌پس در مسیر تثبیت داشته‌ها و توسعه رویکردها گام هایی برخواهیم داشت.
برگزیدگان بخش‌های مختلف هشتمین جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند
هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر با معرفی برگزیدگان خود در مراسم اختتامیه عصر روز دوشنبه ششم اسفندماه در تالار وحدت به کارخود پایان داد.
۲ ۳ ۴ ۵ ۶ صفحه ۷ از ۲۵ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱