سعید نساج پور: عرضه مستقیم و بی واسطه پارچه ایرانی از کارخانه به تولید کنندگان و طراحان
مدیر عامل صنایع نساجی نساج پور، گفت: یکی از اهداف حضور در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، عرضه مستقیم و بی واسطه پارچه مرغوب و با کیفیت ایرانی از کارخانه به مصرف کنندگان از جمله طراحان، تولید کنندگان و خیاطان است.
حمید قبادی: سال ۹۷ برای حوزه مد و لباس کشور سال شکوفایی بوده است
دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، گفت: در سالی که مشکلات اقتصادی در شکل های مختلف در کشور وجود دارد سال ۹۷ سال شکوفایی مد و لباس کشور بوده است و دلیل آن مشارکت حداکثری نهادها، طراحان و تولید کنندگان و موسسات و دانشگاهیان در برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است.
سید سعید میرمحمد صادق: کالکشن‌سازی، بحث مهمی در طراحی مد و لباس است
مشاور عالی دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس گفت: شنواره هشتم موضوع تعیین شده‌ای در بحث کالکشن سازی وجود داشت و حجم بسیاری از آثار در این بخش به دست رسیده است و زمینه‌ای را فراهم کرده است که طراحان به این موضوعات بیشتر توجه کنند و بر اساس آن طرح‌های خارق‌العاده‌ای طراحی کنند.
سید عباس صالحی تاکید کرد: ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه طراحی لباس قومیت های مختلف ایران
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ایران کشوری با قومیت های مختلف است، گفت: باید از ظرفیت های موجود در حوزه طراحی لباس استفاده کنیم ایران کشوری با قومیت های مختلفی است که توجه به نوع پوشش شهرهای مختلف ظرفیتی پایان ناپذیر است که طراحان نباید از آن غفلت کنند.
عرضه جدیدترین نرم افزار طراحی لباس با نام (پوشاب) در هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر
پوشاب، نام جدیدترین نرم افزار طراحی شده در حوزه مد ولباس است که برای اولین بار به منظور آشنایی بازدیدکنندگان با قابلیت های این نرم افزار در بخش موسسات هشتمین جشنواره مد ولباس فجر عرضه شده است.
عضو شورای اسلامی شهر تهران: تولید انبوه آثار فاخر مهمترین خروجی جشنواره مد و لباس است
احمد مسجد جامعی ضمن بازدید از بخش های مختلف هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر، گفت: یکی از کارهای مهم کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور پس از اتمام جشنواره، تولید آثار فاخر و کاربردی آن در سطح جامعه است.
عضو انجمن دانشگاه تهران-جنوب هنر و معماری : پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود
قیاسی با بیان اینکه دانشگاه‌‌ها پل ارتباطی میان صنعت مد با تولیدکنندگان است، گفت: دانشگاه‌ها پل ارتباطی میان مد و لباس و تولیدکنندگان در چندسال اخیر هستند. با همکاری و حمایت دانشگاه‌ها شرایط کاری طراحان و فعالان علاقه‌مند حوزه هنر بسیار هدفمند و نتیجه‎بخش خواهد بود بنابراین پل ارتباطی دانشگاه و صنعت با دادن ماموریت به دانشجویان عمیق تر می شود.
صدف رضایی قند فروش :طراحان نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند
برگزیده هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، گفت: نیاز اصلی طراحان حمایت است اگر صنعت مد و پوشاک حمایت شود رشد و پیشرفت حاصل می گردد.
۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۵ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳