• اخبار

تمدید مهلت ارسال آثار خطی به جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان

تمدید مهلت ارسال آثار خطی به جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان
مهلت ارسال آثار خطی به جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان تا 25 آذرماه تمدید شد. طبق اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان، مهلت ارسال آثار خطی به جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان تمدید شد.

برای طراحانی که موفق نشدند تا 15 آبان، طرح‌های خطی خود را ارسال نمایند فرصت مجدد تا 25 آذر ماه در نظر گرفته شده است.

همچنین مشخصات آثار ارائه‌شده در بخش پارچه جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان در دو بخش طراحی پارچه جهت کاربری برای پوشاک کودک و نوجوان و طراحی پارچه برای دکوراسیون کودک و نوجوان به شرح زیر اعلام شده است:

مشخصات آثار ارسالی برای بخش پارچه:

الف: پارچه پوشاک کودک و نوجوان: چیدمان در قطع A2 که شامل موتیفی که منبع الهام است، واحد طرح، طرح راپورت بندی شده، تصویر طرح پارچه بروی لباس (پیراهن، تی شرت، شلوار و ...)

ب: پارچه برای دکوراسیون کودک و نوجوان: چیدمان در قطع A2 که شامل موتیفی که منبع الهام است، واحد طرح، طرح راپورت بندی شده، تصویر طرح پارچه بر روی اجزای دکوراسیون مورد نظر (ملحفه، پرده، روتختی، رو مبلی، کاغذ دیواری، کف پوش و ...)

آثار باید به صورت پلات بروی مقوا در ابعاد A2 ارائه شود.

مشخصات پارچه چاپ شده ارسالی به دبیرخانه:

آثار باید در ابعاد A3 یا 50 در 50 با تکنیک‌های چاپ بصورت دلخواه (سیلک، دیجیتال، و ...) به دبیرخانه ساماندهی مد و لباس کشور به بخش جشنواره کودک و نوجوان ارائه شود.

شرکت کنندگان در جشنواره کودک و نوجوان می‌بایست کارهای طراحی پارچه خود را به صورت پلات بروی مقوای A2 به همراه پارچه چاپ شده به دبیرخانه ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتراز این رویداد به کانال تلگرام جشنواره ملی طراحی لباس و پارچه کودک و نوجوان به نشانی https://t.me/koodakvanojavanfestival مراجعه کنند.

۲۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97