به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
 
  • اخبار

گزارش عملکرد استان‌ها در زمینه پیشبرد اهداف قانون ساماندهی مد و لباس کشور جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی در استان خراسان جنوبی

گزارش عملکرد استان‌ها در زمینه پیشبرد اهداف قانون ساماندهی مد و لباس کشور جشنواره کشوری مد و لباس اسلامی ایرانی در استان خراسان جنوبی
گزارش عملکرد و فعالیت دستگاه‌های متبوع در زمینه پیشبرد اهداف قانون ساماندهی مد و لباس کشور در استان‌های کشور طی سال 1395 به کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ارائه شده است. سومین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی در خراسان جنوبی با چهل و چهارمین جشنواره ملی مد و لباس اسلامی ایرانی همراه شد و سرانجام در اسفندماه سال 1395 به بار نشست.

جزئیات تشکیل کارگروه‌های مد و لباس و تدوین محورهای جشنواره، صدور احکام اجرایی و داوری جشنواره، اعلان فراخوان و شروع فعالیت دبیرخانه، دریافت آثار،  برپایی کارگاه آموزشی طراحی لباس، داوری آثار، برپایی نمایشگاه آثار برگیزیده و سرانجام برگزاری اختتامیه جشنواره در این گزارش عملکرد عنوان شده است.

دراین دوره از نمایشگاه و طبق اعلام دبیرخانه، 306 اثر از 86 هنرمند استان به جشنواره رسید که بخشی از آن به دبیرخانه ارسال شده بود و بخشی دیگر به عنوان خروجی دو دوره کارگاه آموزشی دیده شدند.

برپایی کارگاه آموزشی طراحی لباس از بخش های مهم این رویداد بود که در دو بخش "خلاقیت، ایده تا اجرا" و "طرح و نقش در طراحی لباس بر پایه الگوی پوشش محلی شرق کشور" برگزار شد.

در این گزارش، اسامی نفرات برتر جشنواره به همراه تصویر آثار برگزیده آورده شده است.

۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد