• اخبار

دبیر کارگروه: هدف اصلی کارگروه ساماندهی مد و لباس، الگوسازی است

دبیر کارگروه: هدف اصلی کارگروه ساماندهی مد و لباس، الگوسازی است
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: هدف نهایی این کارگروه از ارائه و صدور مجوز برای برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های این حوزه، الگوسازی جدید در جامعه است. حمید قبادی در جلسه توجیهی برگزار کنندگان نمایشگاه های مد و لباس ایرانی اسلامی گفت: بستر سازی برای حضور و معرفی طراحان و عرضه بیش از 11 هزار الگو طی سال گذشته نشان از حرکت درست کارگروه ساماندهی مد و لباس در راستای وظایف قانونی خود است.
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به اینکه بهره برداری از شرایط موجود نیازمند صیانت و مراقبت توسط خود برگزار کنندگان است،گفت: در حقیقت شما وارث این شرایط هستید و باید به گونه ای قدم بردارید که این حوزه آسیب نبیند و امکان بهره برداری برای دیگران هم وجود داشته باشد.
قبادی با تاکید بر حرفه ای شدن در این حوزه گفت: باید به سمت تحقق مدسازی در جامعه حرکت کنیم و رابطه حقوقی تولیدکنندگان با هنرمندان و طراحان مشخص و تدوین شده باشد.
در سالهای اخیر، جریان مد و لباس در کشور رونق گرفته و فعالان این عرصه درصدد جهت دادن مد و لباس کشور به سمت اندیشه و خلاقیت های ایرانی و اسلامی تلاش های زیاد انجام داده اند.
ایجاد انگیزه برای حضور فعالان مد و لباس در بازار و عرصه های ملی و بین المللی، ایجاد پل ارتباطی هرچه بیشتر میان فعالان این حوزه و شناسایی ظرفیت ها و امکانات موجود و رونق بخشی از اهداف برگزاری رویدادهای مد و لباس در کشور عنوان شده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98