• اخبار

جریان‌سازی برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی/ نمایشگاه شهریور برگزار می‌شود

جریان‌سازی برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی/ نمایشگاه شهریور برگزار می‌شود
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از برگزاری نمایشگاه لباس عاشورایی در راستای جریان‌سازی و الگوسازی برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی خبر داد. به نقل از روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور که در جلسه شورای برنامه‌ریزی سومین نمایشگاه لباس عاشورایی سخن می‌گفت، با برشمردن ضرورت‌های برگزاری این نمایشگاه گفت: در واقع نمایشگاه لباس عاشورایی زمینه‌ساز رشد فرهنگ پوشش  عاشورایی در جامعه است.

قبادی با تاکید بر جریان‌سازی و الگوسازی این نوع نمایشگاه‌ها برای بالا بردن سطح فرهنگ پوشش عاشورایی خاطرنشان کرد: امسال در نمایشگاه عاشورایی شاهد عرضه ده‌ها طرح و الگوی مناسب خواهیم‌بود که خود زمینه‌ساز رشد فرهنگ پوشش عاشورایی در ایام سوگواری سالار شهیدان اباعبدالله حسین (ع) خواهدشد.

وی در بخشی دیگری از سخنانش استفاده از توان و خلاقیت جوانان خوش ذوق ایرانی و بالا بردن ظرفیت‌های داخلی و بهره‌گیری از فرهنگ و تمدن غنی ایرانی اسلامی را یکی از اهداف مهم این نمایشگاه دانست و افزود: در واقع نمایشگاه لباس عاشورایی فرصتی برای بروز و ظهور دستاوردهای ایرانی -اسلامی در حوزه فرهنگ پوشش عاشورایی و یکی از راه‌های مقابله با فرهنگ تحمیلی پوشش در این ایام است.

گفتنی است سومین نمایشگاه لباس عاشورایی شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 98