اخبار

تقدیر مدیر کل وزارت فرهنگ و ارشاد استان گلستان از جامعه طراحان مد و لباس کشور

تقدیر مدیر کل وزارت فرهنگ و ارشاد استان گلستان از جامعه طراحان مد و لباس کشور
عادله کشمیری ـ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس استان گلستان طی نامه ای از جامعه بزرگ طراحان مد و لباس کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، و به دنبال مشارکت هنرمندان طراح و تولید کننده لباس در یاری رساندن به سیل زدگان استان گلستان، عادله کشمیری ـ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان طی نامه ای از آنان تقدیر کرد. کشمیری در این نامه آورده است: به یاد ایامی که در کنار هم باری از اندوه بر می داریم و غنچه ای از مهر و مهربانی بر جان و روح می کاریم. بدین وسیله از حمایت های جامعه بزرگ مد و لباس کشور در همراهی و هم دلی با سیل زدگان استان گلستان تقدیر و تشکر نموده و از یگانه هستی دوام توفیقات روز افزونتان را مسالت می نمایم.

یاد آوری می شود در پی وقوع سیل در برخی از استان های کشور و با فراخوان کارگروه ساماندهی مد و لباس مبنی بر مشارکت و همیاری با مردم سیل زده و ضرورت ارسال پوشاک به آنان مجموعا بیش از پنج هزار دست لباس به استان های سیل زده ارسال شده است.

لازم به توضیح است بدنبال درخواست ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها و امادگی طراحان عزیز جمع آوری و ارسال این کمک ها ادامه خواهد داشت.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید