اخبار

نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک برگزار می شود

نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک برگزار می شود
نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک توسط موسسه فرهنگی هنری شهر فرهنگ بستاک دوم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کارگروه مد و لباس کشور، به استناد ماده 2 آیین نامه اجرائی قانون ساماندهی مد و لباس اسلامی-ایرانی مصوب 85/10/20 و بند ج آئین نامه داخلی  و رای موافق کمیسیون صدور مجوز کارگروه ، نخستین اجلاس و ورکشاپ تخصصی بستاک دوم آبانماه سال جاری در هتل بین المللی پارسیان با هدف تجاری سازی پوشاک و اصول طراحی نوین و با موضوعات دیجیتال مارکتینگ و مد و لباس در ایران ، ترند شناسی و پیش بینی مد ، توسعه فروشگاه های اینترنتی ، تاثیر و اهمیت استایل در فروش، برند سازی و توسعه خرده فروشی ها، هنر مفهومی در طراحی لباس، اصل پوشش تجاری، شخصیت شناسی در طراحی لباس،  رنگ شناسی و ست کردن رنگها برگزار خواهد شد.

گفتنی است، این اقدام طبق هماهنگی صورت گرفته با کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور بوده و شرکت در این مراسم برای مزون داران، طراحان و تولید کنندگان، دانشجویان و همچنین علاقه مندان به صنعت مد و لباس آزاد است.همچنین این نمایشگاه به همت موسسه فرهنگی شهر فرهنگ بستاک برگزار خواهد شد.

 

مجوز  

 

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۸

نظرات بینندگان

محلاتی
۱۳۹۸/۰۷/۱۵
0
0
0

سلام هزینه ای بابت جلسه باید پرداخت کنیم

امین
۱۳۹۸/۰۷/۱۵ Iran
0
0
0

سلام بله هر نفر ۴۵۰۰۰۰ تومان اطلاعات بیشتر در سایت besttalkart.ir


فولادی
۱۳۹۸/۰۷/۱۶ United States
0
0
0

سلام میشه بفرمایید که چندتا غرفه هست؟ و چه نوع لباس هایی در معرض نمایش هستن؟ مانتو یا پالتو یا هردو؟ ما به عنوان تولیدکننده و مزون دار بخوایم شرکت کنیم باید فقط مبلغ بلیط رو بپردازیم؟

مریم
۱۳۹۸/۰۷/۱۷ Iran
0
0
0

Besttalkart.irنام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید