اخبار

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان پوشاک

برگزاری نخستین نشست هم اندیشی تولیدکنندگان پوشاک
نخستین نشست هم اندیشی طراحان تولیدکنندگان حوزه مد و لباس با حضور سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نخستین نشست هم اندیشی با طراحان و تولیدکنندگان صنعت مد و لباس برگزار گردید.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیف جمالی سرپرست دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و اسماعیلی مسئول واحد تولید و توزیع و  جمعی از طراحان  و تولیدکنندگانی از جمله مدیر برندهای  باتوکا، نورا کالکشن،چیله، زرین فرم ،کوارتس،حریران ،کوک ،ژاکوب ،عبایا مدا،بانوی مقدس و موسسه مهرازی حضور داشتند.

سرپرست کارگروه ضمن عرض خیرمقدم به حضار ابتدا در خصوص عدم اجرای قوانین موجود در آئین نامه از سوی وزارت صمت و سازمان صدا و سیما انتقاداتی داشت و در ادامه بر ارتباط فی مابین طراحان و تولیدکنندگان تاکیدکرد که: شرح وظایف و ماموریت های ویژزه ای برای این هم اندیشی اتخاذ گردیده که امیدواریم که به ارتباط لاینقطع تولیدکنندگان و طراحان بیانجامد.

در این جلسه حاضران مشکلات و موانع پیش رو را مطرح نمودند و در انتهای جلسه نیز مقرر گردید، آقای  اسماعیلی  دبیر برگزاری این هم اندیشی ها به پیگیری این مشکلات پرداخته و گزارشاتی را برای جلسات اینده آماده نمایند.

۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۸:۰۳

نظرات بینندگان

گلپوش
۱۳۹۸/۰۸/۱۴
0
0
1

سلام وزارت صمت وصداوسیما دونهاد بسیار موثر درکنارسه نهاد دیگر، برای ساماندهی مد ولباس کشورند ، که متاسفانه همواره کوتاهی و سهل انگاری زیادی درانجام وظایف قانونیشان دارند جادارد نهاد نظارتی کارگروه ، باجدیت بیشتری عملکرد دستگاه های عضو کارگروه را مورد بررسی وارزیابی کیفی قراردهد. بسیاری از بانوان گله مند ازوضع موجودند ولباس افراد جامعه خصوصا برخی بانوان ، درشأن جامعه اسلامی نیست و ازاینجامیتوان پی بردایاکارگروه ،عملکرد موفقی طبق اهداف وسیاست ها داشته یاخیر؟برنامه موثر عملی ونه شعاری وفرمایشی!


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید