اخبار

برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس در گرمسار

برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس در گرمسار
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس به میزبانی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، نعمت الله قنبری نیکدل در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمسار در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه مد و لباس یک اتفاق از یک فرآیند بلندمدت است که امیدواریم به نحو شایسته نسبت به برگزاری این نمایشگاه اقدام شود.

وی گفت: در این نمایشگاه که به صورت استانی برگزار خواهد شد، علاوه بر تولیدکنندگان و طراحان داخلی و بومی شهرستان و استان، تلاش خواهد شد تا  از ظرفیت طراحان و تولیدکنندگان برتر کشور در خارج از استان نیز استفاده شود.

قنبری نیکدل با اشاره به اینکه تمامی طرح های موجود در این نمایشگاه، در محیط دانشگاهی و توسط کارشناسان و صاحب نظران، کارشناسی خواهد شد، خاطرنشان کرد: حجاب به دو نوع ظاهری و باطنی تقسیم می شود و یکی از دلایلی که موجب شهرت و برجستگی لقمان حکیم بود، به نوع پوشش ظاهری مناسب او بر می‌گردد. 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار با درخواست از نهادها و ادارات این شهرستان برای تعامل در برگزاری این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همکاری سایر دستگاهها و نهادهای شهرستان، میزبان شایسته‌ای برای این نمایشگاه باشیم.  

نمایشگاه استانی مد و لباس نیمه اول بهمن سال جاری به میزبانی شهرستان گرمسار و به مدت یک هفته برگزار خواهد شد.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید