اخبار

استقبال امام جمعه از برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس در گرمسار

استقبال امام جمعه از برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس در گرمسار
امام جمعه گرمسار، با استقبال از برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس در گرمسار، حجاب را از مولفه های مورد تاکید اسلام خواند و گفت: لباس تقوا بهترین پوشش ها است.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، حجت الاسلام سیدعلیرضا آرامی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمسار گفت: حجاب یکی از مولفه های اسلامی است که در دین اسلام بسیار مورد تاکید قرار گرفته و باید به آن توجه شود.  

وی افزود: کسی که در دنیا لباس شهرت به تن پوشید، در آخرت لباس ذلت بر تن خواهد کرد.  

امام جمعه گرمسار در این نشست که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار برگزار شد اظهار داشت: برپایی کارگاه های آموزشی در خصوص مسئله عفاف و حجاب در قرارگاه فرهنگی نماز جمعه می‌تواند اثرات بسیار خوبی را در جامعه به دنبال داشته باشد.  

آرامی با استقبال از برپایی نمایشگاه مد و لباس در شهرستان گرمسار تاکید کرد: همه دستگاه‌ها باید در برپایی هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه از ظرفیت‌های خود استفاده کنند و با مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی تعامل و همکاری نمایند.  

امام جمعه گرمسار خاطرنشان کرد: رعایت حجاب در دستگاه ها و ادارات دولتی شهرستان باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و حجاب موضوعی است که باید هم از طرف آقایان و هم از طرف بانوان رعایت شود و مورد توجه باشد.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید