اخبار

معاون فرماندار گرمسار از ظرفیت های بومی شهرستان و استان برای برپایی نمایشگاه مد و لباس در گرمسار استفاده شود

معاون فرماندار گرمسار از ظرفیت های بومی شهرستان و استان برای برپایی نمایشگاه مد و لباس در گرمسار استفاده شود
معاون فرماندار گرمسار تاکید کرد: در برپایی نمایشگاه استانی حجاب و عفاف، ظرفیت‌های بومی شهرستان و استان ، به ویژه مجموعه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، علی همتی در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمسار، هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه الگوهای مناسب برای علاقمندان و بروز رسانی اطلاعات در خصوص مسئله حجاب و مد و لباس عنوان کرد و یادآور شد: برگزاری کارگاه های جانبی، به ویژه معرفی الگوهای اسلامی مد و لباس می تواند بسیار موثر واقع شده و مورد توجه و استقبال قرار گیرد.

 وی با اشاره به برپایی نمایشگاه استانی مد و لباس که بهمن ماه به میزبانی شهرستان گرمسار خواهد بود، افزود: برپایی نمایشگاه مد و لباس، کاری نو و جدید است که باید مورد توجه قرار گیرد و همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان از ظرفیت‌های خود برای برپایی هرچه باشکوه‌تر این نمایشگاه استفاده خواهند کرد.

همتی با تاکید بر اینکه میزبانی این نمایشگاه باید به بهترین شکل ممکن انجام شود، تصریح کرد: مجموعه فرمانداری و سایر دستگاه‌های دولتی شهرستان گرمسار نیز با تمام توان در برپایی این نمایشگاه به مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی کمک خواهند کرد.

وی با اشاره به لزوم توجه به مساله حجاب در این شهرستان، بر ضرورت رصد و نظارت مستمر بر رعایت حجاب در ادارات دولتی این شهرستان تاکید کرد.

معاون فرماندار گرمسار گفت: استفاده از الگوهای ایرانی و اسلامی در پوشش می‌تواند نقش موثر و اساسی در فرهنگ سازی مسئله حجاب در جامعه داشته باشد.  

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان گرمسار با حضور امام جمعه و سایر اعضا در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرمسار برگزار شد.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید